Apartmán o rozloze 49m2 pro 2-4 osoby s dispozicí: ložnice s manželskou postelí a menší pohovkou, obývací pokoj s rozkladací postelí a novou kuchyňskou linkou, jednoduchá koupelna, balkón, střešní terasa a krásný výhled na oceán. Nachazí se pouze 50 metrů od oceánu v rybářské vesničce El Pris na severu ostrova.
Byt je ve 2. patře a nemá k dispozici výtah. Prodává se s veškerým vybavením.

Apartmán o rozloze 49m2 pro 2-4 osoby se nachází jen 50 metrů od oceánu v rybářské vesničce na severu ostrova.  Jedna ložnice s manželskou postelí a menším gaučem, nová kuchyně, rozkládací postel, jednoduchá koupelna, balkón, střešní terasa a krásný výhled na oceán. Byt se nachází ve 2. patře bez výtahu a k domu vedou schody. Prodává se s veškerým vybavením.

Jen pár metrů od domu se nachází parkoviště, restaurace, bar a obchůdek se základními potřebami. Koupání hned pod domem, stačí jen seběhnout schody. Písečná pláž s černým pískem 15 minut procházkovou chůzí po pobřeží. 

Velmi klidná lokalita s místními obyvateli, ideální místo na relax. Před spaním můžete slyšet vlny narážející na útesy. V blízkosti je spousta krásných vyhlídek a možností ke koupání, zelená příroda, lesy, skvělé víno.  Vhodné pro ty, kteří vyhledávají méně turistické oblasti.

Cena 84 000 euro

Postaveno v roce 1975, rekostruováno v roce 2018.

https://goo.gl/maps/EeyBubs6fP8bdq2W8

S investicí Vám rád pomůže

JménoTomáš Tomšej
Email info@lovetenerife.cz
Telefon+34 680 866 581

Kontaktní formulář – zeptejte se na cokoliv