Vyjímečná příležitost, koupě stylového apartmánu a restaurace zároveň. Exkluzivní lokalita známého sportovního přístavu v chráněné přírodní oblasti. Velký potenciál investice do budoucnosti.

Apartmán o výměře 60m2 má úchvatný přímý výhled na přístav, oceán a útesy Los Gigantes. Disponuje velkou ložnicí, koupelnou, velkým obývacím prostorem s americkou kuchyní. Je ve velmi zachovalém stavu s možmostí se hned nastěhovat. Modernizace nábytku by byla na zvážení. Písčitá pláž v bezprostřední blízkosti 50 metrů.

Restaurace o výměře přibližně 100m2 se nachází přímo na promenádě na rohu přístavu. Po celé délce restaurace je možno umístit dalších 6 stolů na ulici. Restaurace byla v provozu do prosince 2019, kdy nájemce restauraci opustil a rozprodal veškeré vybavení. Nutná rekonstrukce kuchyně, elektrické rozvody jsou nově udělané a extraktor plně funkční. Nemovitost se pronajímala za 2500 euro měsíčně a v případě, že by ji nový majitel nechtěl sám provozovat, již máme dva seriozní zájemce o dlouhodobý pronájem nemovitosti.

Při koupi obou nemovitostí možnost také přikoupit garáž, která sousedí s restaurací. Možnost také koupit samostatně apartmán za 135 000 a restauraci za 270 000.

https://goo.gl/maps/3TYib42auV8ogVXh8

S investicí Vám rád pomůže

JménoTomáš Tomšej
Email info@lovetenerife.cz
Telefon+34 680 866 581

Apartmán s balkónem


Restaurace


Přístav Los Gigantes

Kontaktní formulář – zeptejte se na cokoliv